| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Am un laptop Lenovo G510 si as dori sa stiu cum fac sa ma conectez la internet pe el prin wireless! La un metru de el am router wifi si nu stiu cum sa ma conectez! Am instalat toate driverele! Cine imi spune ce sa fac primeste funda!

1 răspuns:
| Gradinaru_Tudor_1998 a răspuns:

Posibil ca driverele sa fiba deja vechi si trebuie sa le descarci din nou adica sa le faci reimprospatare. mai intii intri pe siteul oficial lenova.com de exemplu si pui marca pc-ului dvs si descarci toate driverele. ok
sper ca te-am ajutat pentru ajutor skype: tudor.gradinaru14