| LoveHHHHH a întrebat:

Vreau sa stiu cum ma conectez la un router wireless de pe un laptop Lenovo g510, am instalat windows 8 si driverele(lan,chipset,wlan-atheros,wlan-broadcom) si nu stiu cum sa ma conectez la wireles, routerul functioneaza 100%.
Va rog sa imi spuneti toti pasii, funda!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Dai pe iconita din bara la internet acces, apoi selectezi conect to network-wireless, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa tasta care are desenat un wirelles pe el.Trebuie sa se aprind u beculet daca ai la laptop. Apoi faci pasii care ti i-a spus express 11.

| LoveHHHHH explică:

Cand dau pe iconita, nu imi apare conect to network-wireless
Daca te pricepi, te rog incearca sa ma ajuti...iti voi fii recunoscator.