| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

am un mp3 player si am radio pe el dar are si loc de card ssd si am card de 4 gb dar nu am adaptor de ala care sa bag in laptop sa pun muzica pe el am vreo alta varianta sa pun muzica pe card fara adaptor? nu gasesc deloc unu de ala dau funda!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai avut bani sa-ti cumperi mp3 playerul, mai pui inca 30 lei si cumperi si un cititor de card.
Vei avea nevoie de el si pentru descarcarea pozelor de pe camera sau de pe telefon sau sa pui muzica si pe telefon etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cablu de date universal ori putin diferit de cel universal (cu mufa putin mai groasa). Se gasesc la magazine de electronice.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru anonim_4396):

Si la ce ma ajuta cablul ala zi-mi cum se foloseste eu vreau sa bag cardul in laptop sa pun muzica pe el da nu am adaptor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Daca ai cardul in mp3 player, prin cablu te conectezi la card.