| mariann07 a întrebat:

Buna tpu.am un pc cu probleme mari.am scos bateria de pe placa de baza si sa resetat biosul pe placa video onboard care e defecta si acu da doar no signal.nu am cum sa ajung in bios sa dau pci daca imi da doar no signal. ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Nu stiai ca daca scoti bateria si rami se reseteaza biosul acum daca ai tinut mai mult de 5 min bateria sunt probleme mari mai ancerca o data scoti si bateria si rami nu mai mult de 5 min