| crina_2867 a întrebat:

Buna TPU am un telehon hello kitty si la modulk de blocare am tipul MODEL. Sora mea mai mica a tot incercat s ail deblocheze si pentru ca a gresit de prea multe ori acum imi cere sa introduc un e-mail si o prola pentru imi putea debloca telefonul. Am introdus parola si e'mailul de n ori... dar mereu imi spune ca e incorect. Stiti cumva ce e de facut?straight face;| va rog ajutati-ma...

6 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Trebuie sa-ti scrii contul de la google play. Daca nu ai cont cere de la cineva care are. Trebuie sa te loghezi doar o data sa se deblocheze.

| crina_2867 explică (pentru Rëndark):

Am cont si am incercat sa il scriu dar nu merge... spune ca parola sau e'mailul nu este corect si nu inteleg dc pentru ca daca incerc la pc sa ma longhez merge

| crina_2867 explică (pentru Rëndark):

Am incercat dar nu merge.Imi spune ca e'mailul sau parola nu este corecta dar nu inteleg de ce pentru ca daca ma longhez la pc merge

| Azµre a răspuns:

Ai cont pe gmail? scrie contul acolo și merge!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Daca ai cont pe gmail scrie acolo si rezolvi

| burangabriela a răspuns:

Eu zic sa-l duci la reparat big grin Chiar nu stiu alta solutie! Si eu am tot hello kitty, dar nu stiu cum sa-mi pun modulde blocare..ma ajuti?