| Claudia_Filimon_1997 a întrebat:

Buna am un telefon Hello Kitty si am pus o parola cu model si am uitat-o si am scris-o gresit de mai multe ori si mi s-a blocat telefonul ce sa fac?
pa puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

Depinde,de exemplu daca ai buton care se stinge telefonul in afara de cel pe care inchizi apelul, apesi in acelasi moment pe buton de stingere, pe cel de la volum incet si pe cel din mijlocul telefonului.
Dar ai putea sa incerci si pe cel pe care inchizi apelul poate functioneaza, si eu am patit asa. Ceea ce iasa este ca il resetezi, dar trebuie sa scoti cardul si cartela.

| Cesare a răspuns:

Uite aici un mic tutorial video!

https://www.youtube.com/watch?v=i5nwK1bwxP4