| BlackRaven45 a întrebat:

An nevoie de ajutor. Mie imi place sa fac poze. cu picmonkey cu pot pune alte imagini pe poza. Cu ce programe pot sa adaug o poza pe poza principala si cum?

Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| AdeleWalker a răspuns:

Intri pe http://ipiccy.com/, apoi dai start editarii si alegi o poza. Dupa aia te uiti la cele 8 casutele de deasupra pozei: un fotoaparat, o bagheta, un om, si te opresti la casuta unde este desenat niste foite albastre, apesi pe ea dupa care iti apare alte 4 casute : + photo, sticker, text si shape, apesi pe casuta + photo si cred ca mai departe te descurci. :)

1 răspuns:
| pastapac a răspuns:

Eu folosesc pe www.pizap.com. E foarte usor de facut, o sa iti dai seama singura.