| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un Nokia E5-00? Imi puteti da mai multe detalii despre el(despre cum te conectezi la internet, etc)? Multumesc.

15 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Pai intri in meniu si ai acolo internet
daca ai internet de pe ovi store poti sa-ti scoti aplicatii multe multe
poti sa-ti scoti wifi.pentru conexiunile wirelless, pentru ca are asa ceva.are o gramada de chestii big grin cateodata ma dispera ca e mai destept decat mine laughing intrebari? big grin

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

Pe tine cam cat te tine bateria?

| kittyshor a răspuns (pentru deny1695):

Ce-i drept din punctu asta de vedere is cam dezamagita...ma tine 1 zi daca ascult muzica si stau putin pe net si 2 zile daca sta frumos pe birou.cand mi l-am luat am citit in pe net ca bateria tine 3-4 zile.ar fi fost super.eu mi l-am luat nou,din Orange, pe abonament, si am o prietena care lucreaza la Orange si si ei tot asa ii tine bateria. e aiurea.de cand il ai?

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

Pai il am de o luna.La inceput ma tinea cam 3-4 zile,ce-i drept nu il lasam deloc din mana,dar acum vad ca ma tine aproape si o saptamana. Oricum, o zi nu m-a tinut niciodata, mi se pare preaaa putin.

| kittyshor a răspuns (pentru deny1695):

Pfff...no foarte fain...gandeste-te ca ma tine 1 zi maxim 2. s l-am scos nou din Orange de aproape 2 luni big grin

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

Stiu ca a trecut ceva timp, dar am o mare nelamurire.Ai putut cumva sa iti apara mesajele gen chat(sper ca intelegi ce vreau sa zic).Sa apara toata conversatia, adica mesajele trimise si primite de la o persoana sa apara unele sub altele.Merci de ajutooor!happy

| kittyshor a răspuns:

Nu...si eu m-am interesat de chestia aia.ca mi-ar placea...dar cred ca numa pe iphone se poate big grin

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

Nu, merge si pe un Nokia C3 chiar...si sincer, nu mi se pare ca s-ar putea compara, dar asta e.straight face

| kittyshor a răspuns (pentru deny1695):

Chiar nu stiu ce sa zic.sincer si eu is un pic cam dezamagita de el.totusi.o camera de 5 ar trebui sa faca altfel pozele.am avut inainte un Nokia 6500 slide.pai avea camera de 3, 2. da facea niste poze, atata de clare de numa.si ametzitu asta de telefon. face niste poze foarte blur.si fara claritate.si are camera de 5... straight face m-o dezamagit laughing)

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

laughing, ma nu stiu, mie sincer imi place, intr-adevar nu imi place fara blit, dar in rest e foarte ok. Oricum e un telefon bun.Ce cul ai?big grin

| kittyshor a răspuns (pentru deny1695):

Ii movuliu laughing am vrut alb.da mi-o zis cineva ca pe alb se vad zgarieturile de numa laughing... al tau?

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

E negrucrying crede-ma ca imi luam si alb daca as fi gasit... orice culoare, dar asta e...straight face

| kittyshor a răspuns:

E fain si negru big grin ce nu-ti place? big grin eu mi l-am luat movuliu.da diferenta intre movuliu si negru e foarte mica.doar la lumina.si alb mi-am dorit si eu... da astia dineau scoru mai sus cu 200 lei la modelele albe laughing))

| deny1695 a răspuns (pentru kittyshor):

Wow,nici nu credeam ca e vreo diferenta de pretlaughing

| kittyshor a răspuns:

Is cretini :-J