| Avadanei_Denis_1997 a întrebat:

TPU! As vrea sa-mi iau un telefon / tableta. Problema e ca nu stiu ce sa aleg.straight face
Tableta : Samsung galaxy tab2 (7.0)
Telefon : Samsung galaxy s3 mini.

Tableta imi place f mult e cam la acelasi pret ca si telefonul.
Telefonul e si el "nice", are aceleasi functii ca tableta...dar nu stiu ce sa alegg!

Tableta e mai mare si ma gandesc cum o port eu cu mine ( scoala, oras ) tel il tin in buzunar.

Pareri?

Răspuns Câştigător
| kx123 a răspuns:

Mie mi se pare mult mai practic un telefon. Dar ramane la alegerea ta!

3 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

De ce ti-i lua tabeleta macar asa cu telefonul poti sa suni si te si poti juca

| Avadanei_Denis_1997 explică (pentru XatomisX):

Si cu tableta pot face asta.happy

| LiviuTPU99 a răspuns:

Pai daca tu vrei sa porti cu tine acel lucru iti recomand telefonul, parerea mea, tot tu ti-o cumperi.