| AgruptiS7 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce cand ma uit la un film pe youtube cand sunt pe ecran mic merge perfect si cand dau pe ecran mare imi merge greu (adica la un film sunetul merge inainte si imaginea merge mai greu)? FUNDA

Răspuns Câştigător
| OriginalHeart a răspuns:

Am si eu aceeasi problema dar am aflat si de ce. din cauza Windows'ului. Depinde si de Antivirusul care il ai. trebuie un nou windows dar nu e ceva rau sa vezi in ecran mic. eu asa ma uit. happy Funda?

3 răspunsuri:
| Peter920 a răspuns:

Ar putea fi din cauza placii video

| NicolasNr1 a răspuns:

Pai cand dai pe video. jos in dreapta este o roata mai mica si dai pe le... si dai sa fie HD cel mai mare si o sa mearga. BFT

| Ghenea_Virgil_1990 a răspuns:

Pentru ca in timp ce facea-i ecranul mare sunetul mergea iar imaginea se incarca