| LAURENTIU_7292 a întrebat:

astazi am facut o greseala mai bine zis, unua dintre cele mai mare, mi-am instalat windows7 pe laptop, ca sa nu intre frati mei pe el am bagat parola, am introdus'o de 2 ori,odata am introduso si inca o data am comfirmato. dupa aceea l-am stins si l-am deschis din nou, dar nu mai ma lasa sa intru si am incercat de vreo 20 de ori, cu litere mari si mici dar nici cum. Ce as putea sa fac dar nu as vrea sa instalez din nou windows. Dau fundita !

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o imagine iso, oprah parca ii spunea. Bootai de pe ea si trecea de pess, cel putin pe XP, pentru 7 nu stiu daca are suport, dar poti sa te documentezi pe google.

| lucy90 a răspuns:

Recuperare sistem (recovery)