| Leonardd762 a întrebat:

Salut
Am o problema la laptop am incercat sa instalez windows 10 si cand era aproape instalat mi s-a stins laptop ul din cauza bateriei, si acum cand il aprind imi arata ''an operating system wasn't found press CTRL+ALT+DEL " cine poate sa mi spuna ce as putea face va rog, mulțumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand instalezi un windows, nu te bazezi doar pe baterie, mai ales daca nu te tine mult. Il tii in priza. Va trebui sa o iei de la capat.

| sierra1 a răspuns:

Reiei instalarea cu laptopul in PRIZĂ nu pe baterie

| UserRo10 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul de la zero si tine cablul conectat non stop pana la final. Daca nu poti, fa un stick butabil cu linux si formateaza hardul si reincearca sa instalezi

| UserRo10 a răspuns (pentru UserRo10):

Am gresit. Nu stick bootabil ci stick live cu Linux sau Ubuntu

| Leonard762 a răspuns (pentru UserRo10):

Sa instalez windows-ul de pe unul dintre cele doua linux sau Ubuntu? Dacă da, cum as putea ca nu am alt computer de pe ce sa instalez windows-ul in stick. pe telefon ar merge?

| Leonard762 a răspuns (pentru UserRo10):

Mersi de ajutor frate am rezolvat te pup