| fearlessss a întrebat:

Cand am intrat in mail mi a aparut o chestie parca de la SRI in care scria ca e blocat pentru ca am descarcat melodii neautorizata, ceva cu filme porno..etc.Eu nu am facut nimic din toate astea ...am mai intrat dupa de vreo 2 ori si nu a mai aparut nimic.e posibil sa fi fost doar o prostie care a aparut asa?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E un virus. Uite: http://www.faravirusi.com/......eliminare/
daca nu reusesti, stege Windowsul si toate partitiile HDD-ului si reinstaleaza Windowsul.

1 răspuns:
| RobertGaming a răspuns:

Ori este un virus cum spunea salontanul ori cineva ti-a aflat mailul si chiar a tras filme porno ori sunt bancuri, vrajeli, glume, pacaleli, minciuni. Funda?