| Marius20 a întrebat:

Cum pot sa schimb browserul care-mi deschide link-urile dupa yahoo messenger (cele de la statusuri). Mi le deschide prin Internet Explorer si eu vreau prin Mozilla.

Răspuns Câştigător
| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Deschizi RUN (Win+R sau Start-> Run ) si apoi dai copy paste la: firefox. exe -silent -setDefaultBrowser Apoi dai enter si va merge si pe XP si pe Vista

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Iti setezi mozilla ca fiind "default web browser"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis "regla" merge si pe seven.
Andreutz, pe xp merge, dar pe vista si pe seven nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezolvarea voastra este pentru yahoo 9. pentru 8 ce se poate face, desi am setat firefox browser default linkurile din yahoo messenger se deschid tot in IE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici. e simplu si pas cu pas http://www.ymlover.ro/......u-firefox/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge Multumesc marius :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regla a zis bine