| CelebraAnonima a întrebat:

Buna, TPU! Ce masina recomandati unui incepator? Insa o mașină înalta, un suv. De preferat ieftin, motor cat de cat ok.

6 răspunsuri:
| Stincker3043 a răspuns:

Daca iti doresti un suv ia unul dar pe diesel pana in motor 2.0 maxim 2.5 dau pe benzina pana in 1.8, recomand un Opel sau Suzuki ceva de buget, sau poti sa iti cumperi clasic un Golf sau un Ford Focushappy

| CelebraAnonima explică (pentru Stincker3043):

Un exemplu de model, marca?

| Stincker3043 a răspuns (pentru CelebraAnonima):

Suzuki Vitara? Toyota Rav? Opel Frontera?

| aniladamlazariuc2297 a răspuns:

Salut, iti recomand o masina mica, motor 1.9, TDI, Passat sau Ford Focus.

| CelebraAnonima explică:

Ce spuneti de un Peugeot 307?

| ely4248 a răspuns:

Bună! Iti recomand un Subaru Forester deoarece se potrivește cerintelor tale. E o masina care își merită banii. Raportul pret-calitate e destul de ok. Poti sa vezi oferte pe mobile.de.