| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU cum este sa fi din sarac bogat, tati vrea sa faca o afacere cu o pastravarie, este fain sa fi bogat? fundita:X+vot

10 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Ce intrebare stupida!? esti sigura ca lu' tactu o sa-i iasa bani din afacere? poate o sa dea faliment si o sa o luati toti in bratehee hee

| jrockfreak a răspuns:

Numa' ai grija la viitorii lingusitori ca unii sunt dati naibiiwinking totusi, se pare ca e foarte promitatoare treaba de esti asa sigur thinkinglaughing

| Answer17 a răspuns:

Mai bine nu te bucura in avans! pentru ca s-ar putea sa fi dezamagit.

| sophieLY a răspuns:

Saracu de tine laughing

| Senyorul a răspuns:

Nu prea ca dupa toti te vor barfi si se vor da cineva in fata ta + problemele din familie care apar pe parcurs... dar la inceput de fain... adica depinde si de oameni.

| ThePagany a răspuns:

laughing) normal ca fain sa fi bogat. Ai aproape tot ce vrei...

| breez3 a răspuns:

Stai mai intai sa faca taicatu banii si vezi dupa aialaughing

| YoDeiu a răspuns:

Ce intrebare de 2 lei. straight face
Nu ma mir ca oamenii din ziua de azi sunt tot mai prosti pe zi ce trece!

| fumez a răspuns:

Ce intrebare e asta frate? Normal ca e "fain" sa fii bogat happy daca ai bani poti trai bine in zilele de azi happy, iti cumperi ce vrei tu ca sa zic asa happy depinde si de afacerea tatalui tau

| Doris96 a răspuns:

Intr-un fel este bine sa fi si bogat ai bani mai multi la tine te respecta lumea dar o sa ti se urec la cap
De exemplu: Eu am o situatie financiara mai ridicata decat prietenul meu cel mai bun si lui ii este rusine sa ma invite la el ca sta ca parinti in aceeasi camera si mai multe dar oricum sunt multumit de el pentru ca ma respecta si ma sustine in unele situatii