| acddd33 a întrebat:

Buna TPU cum instalez internet explorer pe windows 7 eu cand dau sa instalez imi zice ca este instalat in computer dar nu stiu cum sa il sterg fundita multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Mai bine a-i ramane cu cel instalat odata cu windows-ul deoarece este o versiune mult mai avansata, fara prea multe bug-uri si mai sigura.Dar daca vrei neaparat sa-l dezinstalezi, du-te in "control panel" si cauta "Remove or Add programs", dupa care selectezi IE (Internet Explorer)si il dezinstalezi.

Succes!

| T7uk a răspuns:

Ce Internet Explorer ai? Daca este versiunea 8 este foarte bun daca este versiunea 9 scapa de el ca nu e prea grozav.