| Icky22 a întrebat:

Bună TPUhappy! Cum pot șterge ID-ul meu de messenger depe profilul de la Facebook? am incercat de la setari adaugă/șterge email-ul.nu merge sters.sad. ce pot sa fac sa il sterg?

Răspuns Câştigător
| IuliaJuly13 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema dar am rezolvat-o happy dai sterge email, apoi la setari email scrie visibility of your contact information si dai Doar prietenii(asta inseamna ca emailul va fi vazut doar de prieteni) si dai aply settings. Daca vrei sa nu vada absolut nimeni nu poti! sad funda? sper ca te-a ajutat ce ti-am zis

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Personalizezi setarile, cum a zis siJulica11, doar ca tu ii dai la pesonalizare, sa-l vezi doar tu.

| Roxett a răspuns:

Te duci la Contul meu -->Setarile contului --> Email --> facebook Email si dai Dezactiveaza Facebook Email

| adutzadragutza a răspuns:

Nu il poti sterge cred thinking, dar poti scrie altul in loc big grin