| MaestrullCaaars a întrebat:

Salut TPU.
Am un cont de Facebook, căruia i-am dezactivat adresa de email. Iar profilul in sine a fost șters după 30 de zile. Pentru ca i-am dat eu ștergerea definitiva.
Însă pe facehook-ul meu actual; dacă caut pe Messenger; încă găsesc mesajele. Dar as vrea sa fac cumva sa se șteargă de tot, tot ce a rămas vorbit pe Facebook-ul închis.
Repet.
Nu mai pot intra pe el. Dar fișierele video/poze și mesajele ai rămas. Exista vreo șansa sa îl șterg de tot cumva? Daca ii dau Report de pe messenger, oare se poate șterge cumva? Va rog! Am
Nevoie urgent
0fer funda.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Dar te-ai delogat de pe toate dispozitivele?

| MaestrullCaaars explică (pentru aditimus):

Da,pai l-am sters de tot. Dar ma
Interesează sa dispară de tot și Messenger-ul.

| aditimus a răspuns (pentru MaestrullCaaars):

Sterge si mesengerul de pe telefon si reintaleaza-l si gata