| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU daca ar fi sa alegeti inntre Samsung Galaxy S5 si Sony Xperia Z2 ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Porttocalaaa a răspuns:

A aparut deja S5? In fine, eu as alege S5 pentru ca e mult mai finut si are multe alte atribute pe langa Sony si oricum telefoanele Samsung sunt cele mai bune dintre cele cu Android. Deci as alege fara indoiala S5. Funda?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

S5

| iintunericul a răspuns:

S5

| mihai9996 a răspuns:

Galaxy S5...samsung intotdeauna ofera update-uri mai repede si mai multe...

| catalinpsenisnic a răspuns:

Ia-ti s5 ca e foarte bun am si eu si merge forte repede internetul (daca ai ruter)winking

| caltialaura123 a răspuns:

S5. pentru ca e si rezistent la apa si toate cele