| anduta1999 a întrebat:

dati-mi niste idei cum sa imi fac unghiile din ojele acestea : rosu, roz, albastru, mov, verde, negru si maro plizz funda+vot

Răspuns Câştigător
| SweetFruits a răspuns:

Buna anduta1999♥♥♥!
Eu zic sa te uiti mai bine sa te decizi cu te te imbraci si apoi alegi culoarea la oja ca sa vezi cu ce culoare te asortezi!
Dar daca nu ti cont de asta eu zi culoarea Verde sau Negru!

2 răspunsuri:
| LoveIsAllNeed a răspuns:

Eu zic sa-ti asortezi unghiile cu geanta. Dar daca nu ti cont de asta. fa-ti-le mov si apoi poti lipi pe ele abtipilduri dintr-acelea pentru unghii. SUCCES!happy