| DdR a întrebat:

De ceva vreme am probleme cu Yahoo Messengerul, nu mai pot adauga pe nimeni in lista, si imi da aceeasi eroare de o saptamana si ceva, chiar daca l.am instalat, si re-instalat de N ori. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Mai jos este un link cu o imagine. Multumesc anticipat.

http://uploadimage.ro/images/91371316550525441385.jpg

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Posibil să ai prea multe ID-uri în listă, încearcă să mai ştergi din ele, cele care nu sunt importante ori să îţi faci un alt ID.