| bilexa a întrebat:

Am o intrebare la cei care se pricep.
Nu stiu de ce cand e aproape de instalat yahoo messengerul imi apare o casauta cu o eroare si scrie Cannot load Resource DLL. Mie imi apare ca instalat messul dar nu pot nici de o culoare sa intru in el, mentionez ca windowsul este proaspat instalat adica de 3 zile. Dau fundita persoanei care ma ajuta sa scap de belea. Merci anticipat.

2 răspunsuri:
| bilexa explică:

AM incercat si alta varianta, raspunsul e acelasi. Am dezinstalat si chiar am sters din File list tot si degeaba. Am dat si restat de fiecare data, si tot nimic.

| seby12345 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi un alt mess alta varianta nu stiu mai mica acollo 8 sau nu stiu incerci ma multe