| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Buna TPUhappy!~|Fundita`|~Am un laptop IBM si face fite windowsu`. Imi apare mereu Low Disk Space.am intrat la C si la D am sters dar degeaba si pe laptop nici nu prea mai am programe pe desktop, avatarul mi se deregleaza adica imi pare infumurat modificat :-&. cand ma uiatam la un fil se intrerupea mereu si nici nu se incarca banda aceea rosu deschis.Cand cineva pe mess vrea sa`mi trimita o melodie sau o poza se da "Decline" din primastraight face. ar trebui sa instalez din nou windowsu? Cum am mai spus am laptop IBM si windows Xp si daca l`as mai instala tot xp as folosi da faza e ca nu prea stiu cum.Am windows xp pe Cd. Va rog mult spuneti-mi cum sa instalez si ce trebuie sa fac dupa, vreau neaparat sa instalez nici nu pot urmari filmele mele pref`{URGENT}[Fundaaaa` si restul` vot], va rog cat mai multe sfaturi, toate sunt binevenite. Multumesc din suflet:X

1 răspuns:
| MeMeMe97 a răspuns:

1.Te-as sfatui sa descarci de pe net Ccleaner pentru a iti curata toti registri si toate fisierele nefolositoare si virusate
2.Nu mi-as instala singur windowsul la pc pentru ca ii pot face mult mai mult rau
3.Aici te invata sa inslatezi Xp-ul pas cu pas in limba romana http://www.videotutorial.ro/? p=425
4.Eu l-as duce la un specialist!

Funda?