| deyu121 a întrebat:

Ieri am fost la dentist si mi-a pus un pansament dezinfectant pe masea.E normal sa ma doara? Am luat Nurofen,durerea se calmeaza, dar dupa 3-4 ore iar apare.

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu ai specificat ce ti-a facut la molar, nu ''masea''. Ti-a scos-o? curatat-o? ce anume?

| IdeaL a răspuns:

Este posibil sa nu-ti fi omorat nervul. In cazul acesta o sa te mai doara. Sau poate ti-a pus o pasta, care curata, aceasta te poate face sa te doara pana la 3 zile. happy

| Antonio4565 a răspuns:

Este normal deoarece se dezinfecteaza microbi de acolo si cu timpul va disparea durerea! Si eu am patit! Nu iti fie grija. E ok. Sper ca te-am lamurit