| Dyana4603 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, de ce nimeni nu`mi poate trimite mesaje pe peretele de la facebook, cu exceptia a 2 persoane pe care le-am personalizat pentru a`mi putea vedea un album foto? puppy dog eyes Ce as putea face ca sa `repar` aceasta problema?

Multumesc anticipat!

FUNDITA & VoT [love struck]

Răspuns Câştigător
| PrincessConsuela a răspuns:

Pai incearca asta: contul meu->setari de confidentialitate->personalizarea setarilor->postari proprii->personalizat si vezi ca este acolo ascunde pentru acesti oameni si vizibil pentru acesti oameni. De acolo setezi. Daca nu e asta nu stiu ce ethinking