| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti va rog cum sa fac sa imi setez rezolutia la fifa online 2.am laptop Asus si cand sunt in joc im arata doua dungi negre in stanga si in dreapta am incercat de la joc si nu se poate, dar am instalate driverele de la laptop de pe cd original ce mi l-a dat atunci cand am cumparat laptopul.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrO7 a răspuns:

Ar trebui sa fie u nbuton de confirmare dupa ce ai aplicat setarile uitate bine

| marcusovi a răspuns:

Am incercat sa setez rezolutia direct din joc dar tot nu merge