| maria1232 a întrebat:

:* Intrebare URGENTA! Mi-am facut un card de credit la Banca Transilvania, dar ieri am observat ca cardul lipseste. L-am cautat peste tot dar nu l-am gasit. As vrea sa mi-l blochez. Ce se intampla daca imi blochez cardul? Costa sa fac asta! Multumesc anticipat! Funda!~

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te repede la unitatea bancara de unde ai cardul si declara pierderea si o sa-ti dea altul. Nu stiu exact cum este la Transilvania dar stiu ca unele banci nu iau comision in acest caz.

1 răspuns:
| Yssy12 a răspuns:

Nu stiu exact daca va costa, dar gandeste-te la ce magazine ai fost, mi s-a intamplat asta si mie si era la H&M.Cei de acolo iti vor cere buletinul(daca il gasesti la magazine).