| gabby77 a întrebat:

TPU! Ma ocup de organizarea unei excursii la Monteoru, stiu tot despre caza si masa, dar mai vreau sa stiu cant costa autobuzul din Buzau catre Monteoru si la pensiunea Olga cat costa sa inchiriezi panoul de escaladat si bicicletele. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sună la firma de transport - poate obții o reducere, dacă ai grup: 0786-487.666; 0238-585.815.
Pentru informații privitaore la Pensiunea Olga, sună-l pe proprietar, Dl. Mihai Posedaru la telefon 0744 304 012 și va răspunde bucuros la orice solicitare.
https://www.facebook.com/posedarumihai.vilaolga