| Flowwz a întrebat:

Mi-am cumparat o casca bluetooth Samsung pentru telefonul meu. As vrea sa stiu daca aceasta casca poate fi folosita si ca antena pentru radio sau doar pentru apeluri. Daca se poate folosi si ca sa asculti radio atunci cum? Ca eu cand intru pe radio imi spune ca nu am casca conectata...

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De obicei castile sunt folosite ca antena. Daca nu ti-o recunoaste telefonul inseamna ca este o defectiune. Trebuie sa vada un specialist. Poate fi de la casca (incearc-o pe alt telefon) sau de la telefon.

| Flowwz explică:

Nu cred ca este asta deoarece am luat-o de la un magazin specializat iar casca este speciala pentru telefonul meu.

| Mateisilviu a răspuns (pentru Flowwz):

Salut TPU! sunt nou si asi avea o intrebare.Am si eu o casca bluetooth Nokia BH 102 si un telefon Nokia 2330 si nu pot sa conectez casca la telefon.Ma puteti ajuta.

| Mateisilviu a răspuns:

Salut TPU sunt nou pe acest site si asi avea o intrebare.Am o casca Nokia BH-102 si un telefon Nokia 2330 clasic si nu pot sa conectez casca la telefon.Ce sa fac?