| Bella1love a întrebat:

Buna,TPU! Mi-am facut si eu pagina pe facebook si nu inteleg chestiile alea cu promoveaza si buget zilnic! Ma tem sa mai fac ceva, ca nu cumva sa trebuiasca sa platesc si as vrea sa ma lamuriti voi! big grin FUNDAA big grin

Răspuns Câştigător
| fakeheart1334 a răspuns:

Ei bine,acele chestii u buget zilnic si promoveaza trebuie sa platesti cu bani(asa ca sfatulmeu e sa nu te bagi la ele). Odatace ti-ai faut o pagina si urmezi toti pasii pana la pasul patru,jos in dreapta este,,Promoveaza" sau,, Sari". Apesi pe,, Sari".
Sper a te-am ajutat(iar daca iti mai apare pe undeva,, Promoveaza" ca zici ca-i apasat, nu te speria; doar sa nu apesi tu).
Cam atat.
Funda?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facebook iti ofera posibilitatea sa promovezi pagina de facebook pentru o suma de bani. Nu platesti nimic atat timp cand nu faci o tranzactie online cu cardul

| Bella1love explică:

Va multumesc la toti pentru raspunsuri! happy

| anca2002 a răspuns:

HEY! Promoveaza pagina inseamna sa platesti zilnic ca pagina sa fie mai cunoscuta eu te sfatuiesc sa nu folosesti Funda?

| Bella1love explică (pentru anca2002):

A,deci doar daca dau promoveaza se poate sa dau bani, dar oricum imi cere nu stiu ce despre card si bla blah blah, nu? big grin

| anca2002 a răspuns (pentru Bella1love):

Da acolo platesti ca pagina sa apara peste tot in reclame astea cum ai chiestile alea pa margine care poti da like FUNDA?

| SweetFashion a răspuns:

Pff nu trebuie sa te alarmezi, deoarece plăteşti doar dacă eşti de acord cu asta, din simplul motiv că deţii o astfel de pagină nu înseamnă că.ţi va cere vreun bănuţ.
Să ai o zi bună!