| dampel a întrebat:

Nu pot sa ma loghez pe sh messenger pe mobil. pana ieri imi mergea dar imi zice sa verific internetetul. dar pana ieri nu imi zicea nimic si nu am facut setari la internet. help me.

1 răspuns:
| decodesky a răspuns:

Incearca sa vezi daca iti merge internetul. pe telefon, daca functioneaza no problem. Intra pe yahoomail.com si logheaza-te in email probabil ai incercat sa te conectezi de mai multe ori si iti cere cod de securitate happy