| Iustin15 a întrebat:

peste o saptamana imi expira contractul de internet 3G de la Telekom(fostul Cosmote) prin modem.Acum vreau sa-mi bag internet fix tot de la Telekom(fostul Romtelecom)+Televiziune+Telefon.Pachetul se numeste Televiziune+Internet L+Voce M.
https://www.telekom.ro/fix/televiziune-l-internet-l-voce -m.html
Eu locuiesc pe o ulita iar distanta de la drum spre casa mea este cam de 70-100 m.Ma mai costa costa ceva in afara de cei 80 lei? Trebuie sa platesc firul de fibra optica? Cei care aveti acest pachet sunteti multumiti de viteza internetului si de serviciile oferite?

Răspuns Câştigător
| LiviuBz93 a răspuns:

Este ok! Eu nu am platit cablul! big grin

| Iustin15 explică (pentru LiviuBz93):

Dar daca vreau sa-mi bag si TV prin Parabolica ma costa ceva in plus? Sau eu platesc doar pachetul?

1 răspuns: