| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva unde pot suna sa fac rost de numarul unei persoane? Sunt pe Vodafone, iar persoana pe care o caut este tot pe Vodafone. Funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate nici o retea nu ofera numarul unui client decit la cererea procuraturii, in caz de cercetari penale. Poti incerca sa suni, dar sigur nu ti se va da.

1 răspuns:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Imi pare rau, insa nu poti. Daca vrei, poti cauta persoana in cartea de telefoane, daca stii unde sta, si o poti suna pe telefonul fix.