| AdrianaMariaaa a întrebat:

Buna,o prietena care e pe Vodafone avand iphone 7 si sunand pe cineva tot in Vodafone de ce ii da cand suna accea persoana cu "apel esuat"? Adica suna putin si dupa baga pe aia cu apel esuat fara robot nimic.
Inseamna cumva ca persoana pe care suna prietena mea si-a schimbat numarul sau?
Cand sun eu persoana aia imi suna normal prima data si dupa baga robotul pe aia "persoana apelata nu poate fi contactata"

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Sunt doua variante, ori nu mai are numarul de telefon, ori v-a blocat pe amandoua, dar cel mai probabil cred ca v-a blocat.

| AdrianaMariaaa explică (pentru AlexElektro1987):

Nuu ne-a blocat ca am pus mai multi prieteni sa sune persoana respectiva si nu le merge
La schimbarea numarului sunt sceptica, eu cred ca doar are ceva la telefon si nu ii merge, orice e posibil