| AntoniaOrman a întrebat:

Buna TPU stiu ca o sa radeti dar s-a intamplat ceva groaznic.
Incep sa cred ca au fost hoti la mine in casa...mi-am pus incarcatorul de la telefon in dulapiorul de la birou si a doua zi n-a mai fost.Il caut de 2 zile si nu-l gasesc. Si + ca e descarcat.Am auzit ca se poate incarca cu cablu de date dar eu n-am cablu de date la el. Exista o alta modalitate de a-l incarca sau a face rost de un incarcator? Va rog raspuns rapid! Funda si la ceilalti vot. happy

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Poti cmpara alt incarcator dintr-un magazin de specialitate sau imprumuta de la un prieten.
nu exista solutii magice de incarcare.
Bafta

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi în târg şi găseşti second câte vrei.

| darrio2007 a răspuns:

Altceva nu iti lipseste? Crezi ca iti luau doar incarcatorul? Hai, fii serios! Zi mai bine ca ai uitat unde l-ai pus.

| imale a răspuns:

Heiii...daca intrau hotii la tine in casa, crezi ca iti disparea doar incarcatorul? gandeste'te si tu...cine intra intr-o casa pentru un incarcator? o sa il gasesti undeva, dar pana atubci cumpara-ti altul, nu costa chiar asa mult.

| mihaitr a răspuns:

Depinde ce telefon ai eu sper ca Nokia atunci il poti incarca de la USB care gasaeti in orice magazin de specialitate sau daca telefonul e in garantie poti cere un incarcator

| simisweet a răspuns:

Crezi ca hotii iau doar incarcatorul? daca nu-ti lipseste altceva inseamna ca nu au venit hoti

| Alexandra444 a răspuns:

Buna.
Da te cred ca poate au fost hoti ca si eu cand pun ceva prin camera nu-l gasesc... Dar poti sa-ti iei unul la reducere, Exista la 10, 00 care e mai bun decat la 30.05 de la Carefour este foartebun.
SI EU MI-AM LUAT UNUL
Funda sau vot?