| Xscape a întrebat:

Salut, stiti cumva de ce nu-mi merge yahoo messenger? Zice ca parola nu e pusa bine, dar o pun bine sigur. Ce sa-i fac ca am treaba urgenta pe email si nu pot intra. sad

6 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Schimbă parola.

| claudica2703 a răspuns:

Mie nu-mi merge mesengerul de 1 an si am instalat si windowsul intre timp. Intra direct de pe browser pe yahoo mail si te poti conecta si la messenger de acolo.

| Xscape explică (pentru claudica2703):

Un link?

| claudica2703 a răspuns (pentru Xscape):

Www.yahoo.com la sectiunea mail. te atentifici acolo si in stanga sub dosare ai si messenger

| Xscape explică (pentru claudica2703):

Aceeasi chestie ca pe messu` normal. angry
ID sau parolă nevalide.
Vă rugăm să încercaţi din nou utilizând ID-ul Yahoo! complet

Ce naiba sa mai fac? Am dat si reinstall si tot, pffff.

| claudica2703 a răspuns (pentru Xscape):

Habar n-am! Incearca al browser, sau da un restart... fii foarte atent sa nu gresesti vreo litera, semn ceva.