| catalino200 a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat Windows 7, m-am conectat la internet( sunt pe RDS) si imi apare acolo Broadband connection, e aceeasi firma? sau sa apelez la cei de la RDS? Ma ajutati? Daca da dau funda!

Răspuns Câştigător
| GabeN a răspuns:

Da,este aceeasi firma.Cred ca aveai numele acolo RDS nu? si acum ai Broadband connection.E acelasi lucru.Bafta

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

laughing
In caz ca intrebarea ta nu este o gluma:
Este aceeasi firma, broadband connection se refera la faptul ca esti conectat la o retea broadband(de mare viteza).

| catalino200 explică (pentru dragos9234):

Amandoi ati dat acelasi raspuns bun deci trebuia sa il dau celui care mi l-a trimis primul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acela este tipul de conexiune. Iar numele implicit e chiar tipul. Poti sa schimbi inapoi in RDS sau sa-i atribui ce denumire doresti.