| gago a întrebat:

Buna TPU va rog frumos ajutati-ma cu ceva eu cand ma uit pe youtube la un videoclip aia care iti arata unde e ajuns la video mertge prea repede ca aia alba sper sa intelegeti ce spun si daca stiti ce trebuie sa iau?

Răspuns Câştigător
| 4drian a răspuns:

Un alt contract la internet. you tube s-a dezvoltat in ultima vreme. pui pauza pana se incarca banda alba si apoi dai play.

2 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

E din cauza internetului, probabil folosesti vreun stick de internet sau wireless si ai acces la un router la care semnalul e slab si din cauza asta e viteza mica. Singura solutie e sa pui pauza cand incepe filmuletul si sa astepti un pic sa se incarce.

| atentat a răspuns:

Vrei sa spui ca se incarca prea repede video? ar trebui sa iti para bine daca i asa.