| YQANA a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi pun ochelari de vedere :3 ..nu am probeleme, vad bine doar ca imi lacrimeaza ochii cand stau la laptop. vad in ceata uneori. si imi pot pune ochelari cu cele mai mici diportrii ca chiar vreau, ce sa ii spune-i doamnei aleia in asa fel sa ii spuna mamei ca am nevoie de ochelarii? big grinlaughing)

Răspuns Câştigător
| DianaDobritoiu a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui nimic, spui ca vezi in ceta doar cand stai la calculator si ca vrei niste ochelari de corectare si aia au dioptriile foarte mici.

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Ai ochii obositi, poti sa iti faci ochelari fara sa ai vreo problema succeswinking