| DSabb a întrebat:

Buna tuturor! As vrea sa stiu daca este valabila legea aia cu montarea camerelor de supraveghere la examenele de capacitate, pentru admiterea la liceu... Din cate stiu eu, este posibil dar din 2013 sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Da este valabila aceasta lege.La mine in scoala deja s-au montat camerele de supraveghere pentru examen.Numai bine.

9 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Da este valabila. Ministerul deja a cumparat camere pntru cei care dau bac-ul si pentru cei care intra la liceu.Mai ramane doar sa fie amplasate

| KidutssaBaa a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu asa e se monteaza camere de supraveghere la examene, de anul acesta. S`a discutat si in scoala mea acum cateva zile si vor fi camere! din pacate straight face

| DSabb explică (pentru KidutssaBaa):

Da stiu. Si eu anul acesta am capacitatea si de asta ziceam sad

| KidutssaBaa a răspuns (pentru DSabb):

Si eu am examen de capacitate, pentru admitere la liceu anul acesta crying

| beautifulkiss a răspuns (pentru KidutssaBaa):

Si eu dau examen pentru admiterea la liceu..Chiar daca mai sunt 5 saptamani eu va urez succeshappy

| KidutssaBaa a răspuns (pentru beautifulkiss):

Wof... Multumesc la fel! happy Mai e putin pana atunci sad

| beautifulkiss a răspuns (pentru KidutssaBaa):

Multumeschappy

| DSabb explică (pentru beautifulkiss):

Mersi mult. o sa am nevoie! Si tie la fel :*

| beautifulkiss a răspuns (pentru DSabb):

Mersi:*