| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Buna tuturor. Problema mea este ca mi-am rupt dusul. El arata ca cel din imaginea din link:
http://www.gazetaromaneasca.com/wp-content/uploads/2016/ 02/1dus.jpg, iar mie mi s-a rupt partea prinsa in suportul de dus. Si cand zic 'rupt' nu ma refer ca 's-a desprins', ci ca s-a rupt chestia cauciucata, spart. Problea este ca nu vreau sa cheltui nici un fel de ban ca sa o repar ( cu atat mai putin sa o inlocuiesc ). Vreau doar sa stiu cum o repar pe gratis, folosindu-ma de unelte sau orice. Dau funda celui mai bun raspuns! :*
P.s.: Voi ignora 100% raspunsul ce contine ca solutie inlocuirea dusului :)

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Am citit prima oara ca ti-ai rupt dosul laughing)
BTW : Linkul ala nu functioneaza...