| ZiZix a întrebat:

Buna tuturor, va rog sa ma ajutati, e urgent, maine pelc din oras si am mare nevoie de voi, de cine am poate ajuta bineinteles.Am primit de carciun un telefon Samsung GT-33OOK champ, si nu am primit USB la el, in schimb mi-am cumparat un program pentru Bluetooth pentru PC.Acest program se numeste Bluetooth USB Adapter, este un stick albastru, si un CD inauntru cu care am instalat, dar dupa instalare nu mai stiu ces a fac, nu se deschide nimic.Bluetoothul de pe telefonul meu este activat dar nu-s e intampla nimic, nu apare nicio iconita pe ecran.Va rog mult sa ma ajutati.promit ca dau funda la cele mai rapide raspunsuri

2 răspunsuri:
| dayana_9955 a răspuns:

Pai mai instaleaza inca odata CD si ia uitete pe CD pe ce tip de windous merge? funda plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma daca ai instalat cd-ul de la bluthut trebuie sa ti se fii instalat si un program e logic intra in programul ala si cauta ceva de genu conexiuni sau dispozitivele mele sau legaturi strong sau ceva de genu si dai sa caute dispozitive si dupa ce le cuplezi pe amandoua le folosesti cuma i trimite o melodie de la un telefon la altu