| pisiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Vreau sa va rog sa imi dati niste mesaje de LA MULTI ANI! Pentru iubit, va rog (cele mai fumoase si mai originale)

Răspuns Câştigător
| Simmi a răspuns:

La multi ani iubire,
dragostea noastra sa iti aduca mereu bucurie,
sa iubesti cu inima usoara de fericire,
sa iti simti sufletul plin de implinire,
prezenta mea sa te umple de minunati fiori,
sa ne uitam la fiecare apus ca sa ne regasim in zori.
Sa-ti fie viata o iubita draga, sa-ti fie anii vant zburdalnic prin vazduh, sa-ti fie clipele miresme neuitate de flori, sa-ti fie oamenii toti prieteni dragi. Iti doresc toata dragostea si fericirea din lume.

De ziua ta iti daruiesc ce iti poate daruii un alt suflet mai de pret, iubirea mea sa iti lumineze mai departe calea.

Toate vietile sunt insiruiri de ani, doar vietile frumoase sunt insiruiri de amintiri minunate. La ani cati ti-o da Domnul, eu iti urez la clipe si amintiri frumoase multe cat sa iti umple tot sufletul!

La multi ani cu dor,
Poarta viselor
De la pamant pana la cer
Astazi ti-o ofer.
Cat sunt eu de mica
Sa ma ti ferita
Langa inimioara
Sa nu te mai doara,
Sa-ti soptesc usor
Iti sunt poarta viselor.
Iubeste-ma scump iubit
Si te voi face fericit!

Azi, de ziua ta, nu ti-am pregatit nici cuvinte alese, nici cadouri sclipitoare, azi ti-am pus deoparte un sarut atat de dulce sa nu-i uiti gustul toata viata ta. Pentru ca meriti, dragostea mea!

Anii vin si pleaca, tu-mi ramai la inima si clipele cu tine sunt flori pe campia vietii mele, rasar mereu fermecatoare. Anii vin dar nu pleaca niciodata cu-adevarat, ii pastrez cu drag in amintirile mele. Sunt prea multe lucruri pentru care ar trebui sa-ti multumesc asa ca in primul rand iti multumesc pentru ca esti. La multi ani rasfatul vietii mele!

Sa-ti fie viata un buchet de clipe-nfloritoare, sa-ti fie inima un cos imbelsugat de bunatati, sa nu cauti fericirea - sa te caute ea pe tine caci esti un om fermecator ce merita atat de mult.

Sa fii la fel de liber ca vantul, la fel sclipitor ca soarele, la fel de fericit ca florile, la fel de pasional ca furtunile. Sa fi orice, sa fi oricum, numai sa fi langa mine mereu. Azi e ziua mea preferata, ziua in care cerul mi-a trimis ingerul sa-mi fie alaturi pe pamant. Iti multumesc iubire! La multi ani!

La multi ani de ziua ta iubitul meu si sa nu uiti ca esti adorat in fiecare zi dar azi, fiind cea mai fericita zi in viata mea, din cauza ta bineinteles, vreau sa fiu sigura ca ai inteles cine e cel mai iubit om de pe pamant. O da, TU!

La multi ani iubitule
La multi ani iubitule in bratele mele, la multi ani iubitule in patul meu, la multi ani cu gandul si in gandurile mele. Sa stii ca nu doar buzele tale au lasat urme.

Azi e ziua ta- ziua noastra
Azi e ziua ta, ziua in care ai coborat din cer pentru mine, ziua in care Dumnezeu s-a hotarat sa-mi faca cel mai frumos cadou pe care o femeie si l-ar putea dori. Asa ca iubitule, azi e la fel de mult si ziua mea si nu imi doresc sa ne uram unul altuia decat un singur lucru: La multi, multi ani impreuna!
Te iubesc ingerasule!

La multi ani plini de dragoste si fericire
La multi ani plini de dragoste si fericire, sa fii iubit si mereu indragostit, de lume, de viata si mai ales de ingerul ce-ti e alaturi mereu si a coborat din ceruri pentru tine.

Sa ramai la fel
La multi ani plini de dragoste si fericire alaturi de mine, sa ma iubesti macar pe jumatate cat te iubesc eu, sa ramai romantic si pasional asa cum ai fost si pana acum, si mai ales nu cumva sa treaca un zi din viata ta fara un Te iubesc si-un sarut dulce…

Cel mai iubit om de pe pamant
Cate stele sunt in ochii mei atatia TE IUBESC am in fiecare zi pentru tine, iti multumesc pentru noptile in care ma porti cu tine acolo sus ingerasule, iti multumesc pentru zilele in care ma faci cea mai iubita si mai fericita femeie, iti multumesc pentru ca existi in viata mea si-ti doresc un singur lucru: La Multi Ani in viata mea, aici unde esti cel mai iubit om de pe pamant!

Esti un inger
Azi e ziua ta iubire, azi e ziua in care Dumnezeu i-a dat voie ingerului meu pazitor sa coboare pe pamant langa mine; Nu stiu cati oameni in lumea asta au fost binecuvantati cu asa ceva dar cu siguranta eu sunt cea mai fericita femeie de pe pamant si tu iubitule esti cel mai iubit inger de la pamant pana la cer. Sper sa-ti doresti La Multi Ani aicea jos cu mine si-o Vesnicie impreuna cand ne v-om intoarce acolo sus. La multi ani iubire!

Dragoste vesnica
Noptile de dragoste cu tine imi sunt ani, si ore lungi mi-e fiecare sarut al tau, asa ca iubitule nu suntem nici pe departe atat de tineri pe cat ti se pare; Dar oare cate vieti ne-or trebuii ca sa ne saturam unul de altul, iubitule lasa timpul sa treaca cum vrea, dragostea noastra e vesnica!

La multi ani impreuna
Au trecut atatia ani de cand suntem impreuna si pentru mine fiecare clipa alaturi de tine imi e ca un dar scump si minunat, iti multumesc iubire pentru toate momentele minunate pe care mi le-ai daruit, iti multumesc si-ti daruiesc si eu acest cadou special de dragoste cu urarea sa ne dea Domnul multi multi ani la fel de minunati impreuna!

X ani impreuna
Iubire, au trecut x ani de cand suntem impreuna si mi-au ramas atat de scumpi in amintire, si zile si nopti nepretuite, n-am sa te pot rasplatii niciodata indeajuns dar mai ales n-au sa-mi ajunga niciodata toti anii unei singure vieti ca sa ma satur de tine. Te iubesc nespus si imi doresc o eternitate de dragoste si pasiune cu un om si un inger caruia ii apartin cu totul!

O eternitate cu tine
Stii, dupa noi are sa ramana o legenda, ca stelele de pe cer sunt toti anii pe care noi doi i-am petrecut impreuna jos pe pamant si sus in ceruri; Nu te vreau chiar pentru o vesnicie dar macar pentru atatia ani cate miliarde de stele pe cer mi se pare o perioada te timp rezonabila.
♪ Un zambet sa-ti cada pe ploape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape.un vis frumos ca al unei povesti. asa sa fie viata pe care o traiesti. La multi ani!

♪ Azi, e o zi deosebita pentru tine, pasesti pe o noua treapta a vietii. Eu iti doresc sa mergi vrednic(a) pe drumul vietii, sa ai parte de noroc, sanatate si dragoste.

♪ La multi ani, cand ai mai pus un trandafiras in buchetul vietii tale, eu iti doresc luna de pe cer sa-ti stea o clipa la picioare si sa luminezi tu in locul ei.

♪ La Multi Ani si fie ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire!

SMS de La Multi Ani
♪ Iti doresc ca de ziua ta, soarele pe loc sa stea, sa-ti aduca de la mine fericire si iubire, la multi ani cu fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca. La multi ani!

♪ Te bucuri de viata ca un adevarat golan si in pofida previziunilor medicale. uite ca ai mai trait un an…

♪ La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poat-un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!

♪ Fie ca cele mai frumoase binecuvantari ale lui Dumnezeu sa se rasfranga asupra ta si a zilei tale de nastere!

♪ Sa ai parte de toata caldura omenirii, un car de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet! La Multi Ani!

Mesaje de La Multi Ani
♪ Un parintesc si cordial "La Multi Ani", cu toate cele dorite, sanatate si binemeritata fericire!

♪ Prin licaririi de stele si fosnet de castani, eu iti urez din suflet un sincer La Multi Ani!

♪ Sa traiesti 1000 de ani si inca o viata, la multi ani, sa petrecem, sa bem pana dimineata~

♪ La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta

♪ Iti urez un an plin de S: Sanatate, Sinceritate, Serenitate, Semplicitate… dupa cum vezi nu am scris sex… eu fac urari nu miracole… La Multi Ani!

Mesaje SMS de La Multi Ani
♪ Lumea toată-i trecătoare, oamenii se trec şi mor, tu esti nemuritoare, La Multi Ani si mult umor.

♪ Inimioare, fluturashi, zambete de ingerasi, trandafiri catifelatzi, bafta-n viata, bucurii..numai asta-ti pot dori.s-ai noroc si fericire, sa ai parte de iubire..sa faci tot ce iti doresti sa iubesti si sa traiesti..sa fii bucuros in viata, sa ai zambete pe fata, si in incheiere-ti spun La Multi Ani si un gand bun!

♪ Iti trimit in dar/ Sa ai de la mine/ Un gand curat/ Si multa fericire / La multi ani!

♪ Treptele pe care vei urca sa-ti fie presarate cu flori, din nectarul carora sa-ti culegi fericirea, La multi ani!

♪ Un ocean de sanatate, Un munte de noroc, Un camion cu bani, Si un sincer: LA MULTI ANI!

Mesaje de La Multi Ani
♪ Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet

♪ Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot mai frumoasa cu fiecare an ce vine! La Multi ANI!

♪ Un ocean de sanatate, Un munte de noroc, Un camion cu bani, Si un sincer: LA MULTI ANI!

♪ Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios, priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat

SMS de La Multi Ani
♪ La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie, casa plina de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu caru, LA MULTI ANI si sus paharul

♪ Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La Multi Ani de la cel ce te iubeste

♪ La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion

♪ Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul’ nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

Urari de La Multi Ani
♪ Fie ca Dumnezeu sa decoreze fiecare raza de soare care ajunge la tine cu succes, fericire si prosperitate. La multi ani!

♪ Unora le place ziua de duminica, altora cea de luni, dar mie imi place ziua ta. La multi ani!

♪ Fie ca cele mai frumoase binecuvantari ale lui Dumnezeu sa se rasfranga asupra ta si a zilei tale de nastere!

♪ Un zambet are puterea de a indrepta totul si de a umple totul de lumina. Sper sa ai parte de cat mai multe zambete in viata…La Multi Ani!

♪ Este minunat sa stii ca cineva te place, cineva se gandeste la tine, cineva are nevoie de tine…dar e si mai minunat sa stii ca exista cineva care nu-ti uita niciodata ziua de nastere. La Multi Ani!

SPER CA TE-AM AJUTAT! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii nu apreciaza mesaje copiate de pe internet. Nu suntem niste carora sa le tresara inimile la toate nimicurile. Baietii sunt pasionali, profunzi, sensibili la lucrurile care conteaza in viata.

Imbraca-te in iepuras si ofera-i o noapte de neuitat pe canapeaua unei Dacii!

Bafta!

| JASMYNA88 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii urezi tu ceva personalizat, din inimioara ta, prin care explici felul cum te face sa te simti, cat de mult il iubesti si apreciezi timpul langa el. un rasp dat de pe internet nu e asa de frumos ca cel pe care il scrii tu din inimioara

| thechristine a răspuns:

Uite si aici mai multe mesaje de la multi ani https://www.libertatea.ro/......te-2725866