| Madeline4321 a întrebat:

Urmeaza sa zbor spre UK insa am o nedumerire, cand am fost sa fac pasaportul doamna de acolo m-a intrebat ce culoare au ochii iar eu am raspuns ca am ochii caprui fiindca asa mi-am adus eu aminte pentru ca niste prieteni mi-au zis ca am ochi caprui. Dupa ce am ajuns acasa m-am uitat de curiozitate in oglinda si am observat ca am ochii verzi mai inchis.Si as vrea sa va intreb:E o problema grava sau trece cu vederea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, nu sta nimeni sa se uite la culoarea ochilor.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-am adus eu aminte pentru ca niste prieteni mi-au zis ca am ochi caprui"

e periculos să vorbim cu tine din moment ce nu te-ai mai văzut in oglindă (știi pe cine nu reflectă...)

| Madeline4321 explică (pentru sierra1):

Eu nu cred ca dvs stati si va vizualizati culoarea ochilor in fiecare zi,nu inteleg ce vi se pare asa de anormal la aceasta intrebare,eu stiam ca am ochi de culoare inchisa,insa nu stiam daca îi am verzi sau caprui si dupa cum am mentionat in intrebare mi-am dat seamna ca sunt verzi dar mai inchisi, iar in in momentul in care am fost intrebat de culoarea ochilor asta mi-a venit sa raspund ca sunt caprui, si dupa cum probabil stiti si dvs culoarea ochilor se mai schimba la unii oameni, asa ca nu inteleg care e problema dvs cu mine, Insa eu am intrat aici ca sa gasesc solutii, nu sa citesc comentarii irelevante.

| sierra1 a răspuns (pentru Madeline4321):

" nu stiam daca îi am verzi sau caprui " - hai să râdem impreună

... cât despre răspunsul apreciat de tine " nu sta nimeni sa se uite la culoarea ochilor." = e complet fals

| Madeline4321 explică:

Ms din suflet