| 7 a întrebat:

voi puteti intra pe site-ul jurnale.ro? contul va merge(daca aveti)? multumeschappy

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

Salut. Pot intra, dar nu ma pot loga. Cred ca si-au bagat adminii picioarele in site. La mail-uri nu se obosesc sa raspunda, deci deocamdata il consideram abandonat.

Eu am cont de 6 ani pe el, deci tampesc, crede-ma.

| 7 explică (pentru zacrazy):

Multumesc frumos pentru raspuns! credeam ca la mine e ceva in neregula! mi-am facut si alt cont, dar se intampla acelasi lucru! mail am trimis si nimic! pacat!

| 7 explică (pentru zacrazy):

Merge site-ul!

16 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Pot intra, dar nu am cont.

| biscuite a răspuns:

Nici eu nu pot intra si mor de ciuda. Imi da o eroare si nu-mi ia parola.Problema este ca am nevoie de tot ce am scris acolo de atatia ani.Ar trebui sa rezolve cumva sau macar sa ne dea posibilitatea sa salvam tot ce avem acolo. Poate unii s-au bazat pe site-ul ala.

| 7 explică (pentru biscuite):

Daca nu stiai:si-a revenit site-ul!

| biscuite a răspuns:

As vrea totusi sa facem ceva, sa ne strangem mai multi sa facem o pagina pe facebook sau nu stiu ceva online si sa atragem atentia asupra celor care s-au ocupat de site-ul asta.Totusi cred ca mai sunt si altii in situatia noastra care doresc sa recupereze informatiile pe care le-au scris de atatia ani acolo.

| 7 explică (pentru biscuite):

Cu siguranta mai sunt si altii! e clar ca oricate mesaje le-am lasa noi pe site, lor nu le mai pasa! chiar imi lipseste site-ul pentru ca orice gand aveam puteam sa il scriu acolo!
poate ar trebui sa facum ceva!

| punctuletz_8585 a răspuns:

Buna,credeam ca doar la mine e problema..Nu stiti nimic nou?
Eu am contul respectiv de 7 ani, si cele mai importante evenimente sunt mentionate acolo...
Am dat sa recuperez parola ...am lasat mesaje celor de la asistenta, si nimic...

| 7 explică (pentru punctuletz_8585):

Cam tarziu, dar in sfarsit si-a revenit site-ul!

| Mystery_2123 a răspuns:

Tocmai mi-am facut si eu cont la ei si.....pauza. aveam nevoie sa vb cu cineva, sa scriu ceva.Simt ca o iau razna. daca aflati ceva dati-mi si mie de veste va rog

| 7 explică (pentru Mystery_2123):

Sigur ca da! desi, nu cred ca o sa se mai rezolve ceva!

| Mystery_2123 a răspuns (pentru 7):

Ms frumos! Altundeva unde as putea avea un jurnal online stie careva?

| 7 explică (pentru Mystery_2123):

Poate diary.com

| 7 explică (pentru Mystery_2123):

Si-a revenit site-ul!hee hee