| andtim a întrebat:

Neata lume! voi puteti intra pe facebook? ca mie imi arata ca site-ul nu exista :-| nu merge sa intru nici de pe laptop nici de pe telefon :-| e aiurea rau de tot. daca aveti idee ce se intampla comentati va rog :-|

Răspuns Câştigător
25 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Sigur vor modifica niste optiuni ale site-ului, stai linistit/a, ii va da drumulk in cateva ore

| ShNySnYGer a răspuns:

Neata.crd ca vor sa-l faca pe romana! ca a bagar ro-ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inchis deja?sad Nasoool A.C.T.A e de vina!

| onlyme2851 a răspuns:

Multumesc pentru fundabig grin!

Răspuns utilizator avertizat
| MarrieMarie a răspuns:

Imi merge foarte bine facebook!

| Gabryel98 a răspuns:

Ee nu o fi chiar sfarsitul lumiilaughing

Dar da, nici mie nu imi merge!

| Angellx3 a răspuns:

Acum 2 secunde am vrut sa intru si mie imi arata la fel. Cred ca vor sa schimbe ceva la pagina.

| flooby a răspuns (pentru Angellx3):

De la 6 nu merge

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Si mie imi arata la fel. Sper sa nu fie de la ACTA, poate doar modifica site-ul.

| adda004 a răspuns:

Mie imi merge dar se blocheaza... tine putin leptopul sau calculatorul inchis apoi deschidel si s-ar putea sa mearga

| MariaPink9 a răspuns:

Nu merge.

| Alexandrio a răspuns:

Mie nu imi merge Facebook! de 2-3 saptamini nu mai pot vorbeste lumea cu mine pe afcebook dar eu nu sunt acolo saptamana asta mi-s-a schimbat singura parola la yahoo si alte programe nu mai inteleg ajutor pls nu imi incarca pagina cineva sa faca ceva!

| Nicoleta_7799 a răspuns:

Nici eu nu pot intra... Cel mai probabil este ceva de moment, iar peste cateva ore va merge, sa speram. big grin

| nikappa a răspuns:

Nici eu nu pot intra...
banuiesc ca o sa modifice ceva sau... poate sterge site...

| BarbieVariantaNoua a răspuns:

Facebook-ul se va inchide.

| andtim explică (pentru BarbieVariantaNoua):

Cum ai ajuns la concluzia asta? cine te-a mintit?

| ELani a răspuns:

Eu folosesc google crom si imi zice :Hopa! Google Chrome nu a putut găsi ro-ro.facebook.com
Încercaţi să încărcaţi din nou: ro-­ro.­facebook.­com

| flooby a răspuns:

Neata - Vine sfarsitul LUMII - Nu merge Facebook!

| flooby a răspuns:

Vine Sfarsitul LUMIIII-NU daca nici Facebook nu merge, este clar

| flooby a răspuns:

Nu merge de mai bine de 2 ore

| Alexutza1001 a răspuns:

Acum merge!; x; x

| Alexutza1001 a răspuns:

Acum si-a revenit merge!:X

| Puscasu_Marous_1989 a răspuns:

Msssssssssssss