| ToxicG a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum as putea gasi o persoana... am incercat pe Facebook, ii stiu numele, dar nu ne-am vazut de ani buni si nu mai stiu cum arata. Ceva idei? (Nu stiu daca`i chiar categoria corespunzatoare)

15 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Este din același oraș cu tine?

| ToxicG explică (pentru Azµre):

Dap...

| Azµre a răspuns (pentru ToxicG):

Păi nu e mai simplu să te duci la persoana respectivă acasă...

| ToxicG explică (pentru Azµre):

Aveam cam 9 ani cand ne-am vazut ultima oara... nu mai stiu unde sta...

| TudyCFR a răspuns:

Pai daca nu ai gasit pe facebook ii cam imposibil incearca prin prietenii sa aflii.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Cauta numele invers, poate gasesti

| andreirapid a răspuns:

Gata, m-ai gasit big grin. Acum zi ce vrei de la mine?

| andreirapid a răspuns:

Trimite-mi numele si ceva date pe privat si incerc eu big grin

| rico1991 a răspuns:

Buna inceraca aici!
http://wink.com/find-a-person

| EO_Doar_1999 a răspuns:

1nu nu este categoria corespunzatoare
si2 fa-ti curaj si vorebiti sigur nu te va manca ci te va imbratisa pentru ca nu te vazut de mult timp

| andreirapid a răspuns (pentru EO_Doar_1999):

Si 3, invata naibi limba romana, nu te va manca! Sunt sigur!
Daca fata numai stie cum arata, cum vrei sa vorbeasca cu el? Incepe sa urle pe strada care e Andrei? Numai spun daca sta in Bucuresti...

| ToxicG explică (pentru EO_Doar_1999):

Tu clar nu ai inteles nimic...

| ToxicG explică (pentru EO_Doar_1999):

App,spune`mi si mie ce categorie ar fi trebuit sa aleg!

| EO_Doar_1999 a răspuns (pentru ToxicG):

Crede-mă atuncea înțelegeam totul perfect. Acuma nici nu știu de ce o iubeșt. În timpurile astea m-am gândit sa devin ceea ce ma considera lumea pana acuma și nu am observat. Și iata-ma sunt un obiect care gândește. Cat despre categorie. As zice și acuma ca tot dragoste ar fi trebuit sa alegi.

| ToxicG explică (pentru EO_Doar_1999):

Nu are nici un sens...