| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vand un produs pe okazii si vreau sa ii dau cumparatorului posibilitatea de a-l returna. Daca ii dau aceasta posibilitate exista riscul ca, atunci cand mi-l returneaza, produsul sa fie incomplet sau deteriorat. Ce e de facut in acest caz?

2 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Daca oferi Garantia de Livrare pentru produsul pe care vrei sa-l vinzi vei putea sa verifici starea articolului returnat. Doar dupa ce primim confirmarea ta ii vom inapoia banii cumparatorului. Informatii suplimentare despre Garantia de Livrare poti afla aici: http://bit.ly/18PIHEo Daca mai ai nevoie de ajutor suna-ne la 0374652944 sau scrie-ne la suport@okazii.ro Spor la vanzari :)

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Ofera aceasta optiune doar daca produsul tau este briliant si esti sigura 100% ca cel care-l cumpara va fi multumit de el, pentru ca risti sa-ti fie returnat din cine stie ce motive puerile. Ofera o descriere cat mai amanuntita a produsului, poze clare si relevante, activeaza forumul si ofera feedback celor interesati.Succes!