| Lssln a întrebat:

Buna ziua.Am o întrebare. Vin din Snagov cu mașina și trebuie să o parchez undeva apoi sa merg cu metroul. Știti cumva ce gura de metrou ar fi cel mai la îndemână?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce din Victoriei, ai si parcare mare acolo

| mihai69 a răspuns:

Străulești e cea mai ok.

| haileewatson a răspuns:

Aurel Vlaicu: poti parca pe strazile dintre blocuri, sau in parcarea din Mall Promenada
Piata Victoriei: e o parcare in piata
Straulesti: daca o iei pe acolo, exista o parcare supraetajata langa metrou

| UserRo10 a răspuns:

La straulesti ai o parcare imensa mai mereu goala cu preturi foarte convenabile